Adria Art

Adria Art

Adria Art

ADRIA ART to nieskrępowana przestrzeń artystyczna stworzona do działań twórczych. Tworzy ją grupa ludzi, która stara się kreować i animować życie kulturalne nie tylko w naszym mieście, ale w całej Polsce. A w ramach Metropolii za pół ceny proponuje bilety na wydarzenia w Bydgoszczy za połowę ceny. Zobaczcie, które.

GDZIE? ul. ks. Piotra Skargi 13 

STRONA – www.adria-art.pl
FACEBOOK – www.facebook.com/adriaartpl

✅ bilet na występ Kabaretu Czesuaf „Przyjęcie” – 4.10.19 r., godz. 20:00: 75 zł -> 37,50 zł
✅ bilet na Stand-up Night – 30.10.19 r., godz. 17:30: 75 zł -> 37,50 zł
✅ bilet na Stand-up Night – 30.10.19 r., godz. 20:00: 75 zł -> 37,50 zł

Pula biletów w obniżonej cenie wynosi 50 sztuk na każde wydarzenie.

UWAGA
|Oferta jest ważna tylko ONLINE do wyczerpania puli biletów w terminie od piątku (27.09) od godziny 12.00 do niedzieli (29.09) do godz. 23.59.

Aby kupić tańsze bilety w ramach akcji Metropolia za Pół Ceny, należy:
1. Wejść na stronę adria-art.pl, z menu „Wybierz miasto” w górnej części ekranu wybrać Bydgoszcz
i kliknąć w ikonkę „Kup bilet” przy wybranym wydarzeniu i godzinie (Kabaretu Czesuaf „Przyjęcie” lub Stand-up Night).
2. Z planu sali należy wybrać dostępne miejsca i kliknąć „Dalej”.
3. Na kolejnej podstronie, w okienku Informacje dodatkowe proszę wpisać kod BYDGOSZCZZAPOLCENY  System automatycznie zrabatuje ceny biletów.

 

Opisy wydarzeń:

Kabaret Czesuaf – Przyjęcie
Kinoteatr Adria
04.10.2019 godz. 20:00
https://www.facebook.com/events/298786214362009/

Kabaret Czesuaf wraca z nowym, przebojowym programem! „Przyjęcie” to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale „Przyjęcie” kabaretu Czesuaf, to jedyne, na którym goście będą płakać ze śmiechu. Można przyjść z osobą towarzyszącą, można przyjść solo, można przyjść w większej grupie. Na naszym „Przyjęciu” goście spotkają prawie prawdziwego króla, prawdziwego hrabiego, jego nie do końca rezolutnego służącego oraz pannę hrabiankę Wątrobiankę. Będzie kolega z liceum, który ze swoim szwagrem robił takie rzeczy, o jakich nam się nawet nie śniło. Wpadną również Jadwiga, Seba i pan profesor z poprzednich programów. Podobno mogą się pojawić nawet osoby znane z pierwszych stron gazet. Menu na „Przyjęciu” jest bardzo obszerne, każdy wybierze kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka.

Szczegóły i bilety – adria-art.pl w zakładce Bydgoszcz

Stand-up Night : Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek
Kinoteatr Adria,
30.10.2019, 17:30 i 20:00
https://www.facebook.com/events/2485606008340420/

ROBERT KORÓLCZYK – Lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Sprawnie naśladuje gwary choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. W trakcie występu przeistacza się z postaci w postać, pokazując tym samym swój fantastyczny repertuar różnych charakterów.

EWA BŁACHNIO – …czyli pełen uśmiechu i pozytywnych emocji występ znanej polskiej artystki sceny kabaretowej. Kilkunastoletnie doświadczenie związanej do 2014 roku z kabaretem Limo sprawiło, że teraz z dumą pracuje na swój indywidualny dorobek artystyczny. Niejednokrotnie wcielała się w rolę konferansjera (Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery). Aktualnie gra również role w spektaklach teatrów w Krakowie, Gdyni i Katowicach. Współtworzyła audycję Poliż Temat w RMF FM wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą. Jej niezwykła charyzma i energia jaką emanuje ze sceny sprawiają, że każdy jej występ to niezwykła atmosfera i oczywiście pełna widownia!

TOMASZ JACHIMEK – Związany z przeglądem kabaretów Paka od 1999 roku, w 2002 także zawitał na Pakę. Oczywiście jak dobrze wiemy w międzyczasie był związany z krakowskim kabaretem Formacja Chatelet. Jest to człowiek samowystarczalny i niesamowicie uzdolniony. Oprócz stand up’u zajmuje się także konferansjerką, co potwierdza wcześniejsze stwierdzenie, iż jest samowystarczalny. Człowiek pełen charyzmy, który potrafi mówić przez godzinę bez przerwy rozśmieszając przy tym ludzi do granic rozśmieszalności. Błyskotliwość i inteligentny humor to sztandar jego twórczości. Współprowadzący i współkomentujący rzeczywistość w programie „Szkło kontaktowe”.