e-Pulpit24.pl

e-Pulpit24.pl

e-Pulpit24.pl

Specjaliści od pracy w chmurze – tak można określić firmę informatyczną e-Pulpit24, która działa w Bydgoszczy od ponad 20 lat! A teraz w ramach naszej akcji proponuje swoją sztandarową usługę za połowę ceny.

Termin udziału punktu w akcji: 28.09 – 4.10.2020 (poniedziałek – niedziela)

GDZIE? ul. Kijowska 44, Bydgoszcz

STRONA – www.e-pulpit24.pl
FACEBOOK – www.facebook.com/ePulpit24

✅ Komputer w chmurze przez 1 miesiąc:
79 zł 🔜 39,50 zł
99 zł 🔜 49,50 zł

Zamówienia należy składać za pośrednictwem sklepu online na stronie firmy. Przy składaniu zamówienia w polu „kod rabatowy” trzeba wpisać hasło: zapolceny

Zamówienia można też złożyć mailowo, telefonicznie lub osobiście w siedzibie firmy. Przy zgłoszeniu trzeba podać hasło: zapolceny

O firmie i ofercie:
Specjalizujemy się w cloud computing, czyli pracy w chmurze. Skorzystaj z naszych usług w chmurze! Posiadamy 21-letnie doświadczenie w branży informatycznej, w tym 9 lat w obsłudze firm w sektorze finansowym, przemysłowym oraz administracji publicznej. Od 5 lat zajmujemy się szeroko pojętym biznesem.

Praca w chmurze polega na korzystaniu z programów i plików znajdujących się w chmurze, czyli na serwerze, do którego mamy dostęp z każdego urządzenia, w dowolnej lokalizacji. Logując się do komputera w chmurze otrzymujemy aktualne pliki i programy firmowe.

Komputer w chmurze to usługa, która umożliwia Ci pracę z dowolnego urządzenia z każdego miejsca na świecie! Twój cały komputer z wszystkimi aplikacjami oraz programami, które są dostępne po zalogowaniu do Twojej stacji roboczej kiedy tylko tego potrzebujesz.

e-Pulpit24 jest marką firmy BluSoft
Opis usługi: https://www.e-pulpit24.pl/komputer-w-chmurze