Fit Forma

Fit Forma

Fit Forma

Klub Fitness z kameralną atmosferą Fit Forma zaprasza do siebie na zajęcia za połowę ceny!

Termin udziału punktu w akcji: 28.09 – 4.10.2020 (poniedziałek – niedziela)

GDZIE? ul. Pod Blankami 33, Bydgoszcz

STRONA – www.fitformabydgoszcz.pl
FACEBOOK – www.facebook.com/fitandjumpbydgoszcz/

✅ Karnet OPEN: 170 zł 🔜 85 zł
✅ Karnet 12 wejść: 150 zł 🔜 75 zł
✅ Karnet 8 wejść: 130 zł 🔜 65 zł
✅ Karnet 6 wejść: 110 zł 🔜 55 zł

UWAGA! Oferta skierowana jest tylko do nowych osób, które jeszcze nigdy nie były w klubie Fit Forma.


O klubie:

Fit Forma to kameralny klub fitness w samym centrum miasta. Niewielkie grupy, zajęcia prowadzone z pasją i zaangażowaniem, instruktorzy zainteresowani swoimi podopiecznymi – wszystko to pozwoli Ci skupić się na treningu, na sobie i swoim celu.

Różne stopnie zaawansowania, intensywności pozwolą Ci dobrać zajęcia dla siebie. Ćwicz w swoim tempie, nie musi być równo, to nie olimpiada! My postaramy się, abyś cieszył/a się z aktywności, a każdy ukończony trening sprawił Ci ogromną radość i satysfakcję. Ćwicz z nami regularnie, a szybko zrzucisz zbędne kilogramy, wysmuklisz i wzmocnisz ciało, poprawisz kondycję i humor. Poznasz mnóstwo świetnych dziewczyn, podobnych do Ciebie!

Fit Forma to klub dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć, wagę. Przyjdź w butach Adidok, koszulce Nikke, butelce z wodą z kranu i poczuj się wreszcie swobodnie! Bez lansu!

Wybierz co lubisz: fitness na trampolinie grupa początkująca i zaawansowana, Mobility (połączenie zajęć typu: Pilates, zdrowy kręgosłup, joga), ABS Blast (płaski brzuch, solidny trening mięśni brzucha), Tabata (intensywny trening interwałowy), czy też zainspirowane grą na perkusji treningi Pound Fitness.

Szukając sposobu na szczupłą sylwetkę, poprawe kondycji, rozładowanie energii lub relaks PRZYJDŹ DO NAS i bądź z nami w formie, w FIT FORMIE!