O AKCJI

O AKCJI

METROPOLIA ZA PÓŁ CENY to kontynuacja doskonale znanej i lubianej akcji Bydgoszcz za pół ceny. W tym roku ponownie rozszerzamy jej zasięg terytorialny na tereny wszystkich gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz! Dzięki temu czeka na Was wyjątkowa oferta około 200 firm i instytucji z regionu!

Idea akcji // Każdy z naszych Partnerów proponuje w trakcie trwania wydarzenia swoje produkty bądź usługi w cenie obniżonej o 50 procent! W ofercie powinny znaleźć się co najmniej 3 produkty lub usługi. Mniejsza liczba jest dozwolona w przypadku firm nieposiadających możliwości obniżenia cen tylu produktów lub usług. Z dokładnym zestawieniem partnerów można się zapoznać w zakładce LISTA PARTNERÓW.

Organizatorzy i koordynatorzy akcji // Organizatorami akcji Metropolia za pół ceny są: Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz oraz Miasto Bydgoszcz. Edycję 2019 koordynuje MetropoliaBydgoska.PL (Grupa Enjoy Media sp.j.).

Kiedy? Jesienny weekend (piątek, sobota, niedziela) – dokładną datę podamy wkrótce // UWAGA! Nie wszystkie firmy i instytucje są czynne w każdy z wymienionych dni – należy zapoznać się z dokładną ofertą każdego z Partnerów akcji.

Gdzie? W akcji wezmą udział firmy i instytucje funkcjonujące na terenie miast bądź gmin:

Białe Błota
Nowa Wieś Wielka
Barcin
Osielsko
Bydgoszcz
Pruszcz
Dąbrowa Chełmińska
Rojewo
Dobrcz
Sadki
Kcynia
Sicienko
Koronowo
Solec Kujawski
Łabiszyn
Szubin
Mrocza
Żnin
Nakło

METROPOLIA ZA PÓŁ CENY NA FACEBOOKU
strona – www.facebook.com/MetropoliaZaPolCeny
wydarzenie – już wkrótce!

REGULAMIN AKCJI METROPOLIA ZA PÓŁ CENY