SieciLAN

SieciLAN

SieciLAN

Do dodatkowej ochrony ekranu telefonu zachęca SieciLAN. I z tym związana jest oferowana przez tego Partnera zniżka. Poznajcie szczegóły:

Termin udziału punktu w akcji: 28.09 – 3.10.2020 (poniedziałek – sobota)

GDZIE? ul. Nowa 21, Bydgoszcz

STRONA – www.siecilan.pl

✅ Folia hydrożelowa do telefonu z montażem: 119 zł 🔜 59 zł

Kontakt – tel. 509970901

Informacje o produkcie:

Folia na telefon na wymiar
Każdy smartfon wymaga dodatkowej ochrony ekranu, dlatego jeśli chcemy zminimalizować ryzyko jego rozbicia, porysowania przez ostre przedmioty, powinniśmy zadbać o wysokiej jakości ochronę. Zwykłe folie na telefon nie pomagają w razie upadku z wysokości, a szkło hartowane nie pasuje do wszystkich modeli, szczególnie nowszych smartfonów z zakrzywionych ekranem. Zastanawiacie się, co zrobić w tej sytuacji? Odpowiedzią jest dopasowana folia hydrożelowa na telefon, która będzie pasowała na praktycznie każdy dostępny smartfon! (pełna lista poniżej).

Folia hydrożelowa UZIEN
Ze względu na bogatą i różnorodną ofertę modeli telefonów oraz smartwatch’ów dostępnych na rynku, ROCK SPACE we współpracy z firmą UZIEN, stworzyła uniwersalne urządzenie do wycinania folii hydrożelowych. Dlaczego warto zainteresować się tym produktem? Folia na ekran telefonu posiada obecnie więcej zalet niż szkła hartowane, o czym nie wie wielu użytkowników urządzeń elektronicznych. Jest ona przede wszystkim łatwa w aplikacji. Folia do telefonu UZIEN dzięki obecności warstwy pozycjonującej, umożliwia wielokrotne nakładanie i poprawianie, bez obaw o pęknięcie czy zabrudzenie. W przypadku szkła hartowanego nieudane pierwsze podejście kończy się nawet pęknięciem produktu lub dostaniem się drobinek kurzu, które będą drażniły w czasie korzystania z ekranu. Dzięki nowoczesnej technologii, ta folia ochronna na telefon niweluje problem pęcherzyków powietrza, a co więcej zewnętrzna powłoka oleofobowa chroni przed natłuszczeniem i nieestetycznymi odciskami palców.

Folia na ekran telefonu
Ta uniwersalna folia na telefon jest również trwała – dzięki zastosowaniu hydrożelu, nie ulegnie pęknięciu czy rozbiciu w czasie upadku. Wielu użytkowników smartfonów doceni z pewnością fakt, że nowoczesna technologia NANO zastosowana w produkcie, umożliwia samoistną regenerację drobnych zarysowań.

Będzie pasowała na wiele modeli telefonów, również tych, które posiadają zakrzywiony ekran. Folia na telefon na rozmiar jest elastyczna i idealnie przylega do krawędzi ekranu. Jej typ określa się jako FULL GLUE, czyli produkt posiadający warstwę silikonu na całej powierzchni.

Folia do telefonu UZIEN jest także bardzo estetyczna – jej grubość to zaledwie 0,15 mm, dzięki czemu jest praktycznie niewidoczna na ekranie, nie zmieniając wyglądu urządzenia. Nie musisz obawiać się również o podstawowe funkcjonalności ekranu – działa on przez cały czas na każdym fragmencie. Folia na telefon UZIEN to gwarancja komfortowego użytkowania telefonu oraz smartwatcha’a. Chcesz zadbać o cały smartfon? Producent przygotował również folię na tył smartfona – zobacz, który z jego produktów ochroni od dzisiaj twój telefon.