Body Evolution

Body Evolution

Body Evolution

Body Evolution to coś więcej niż fitness, kosmetyka, czy odchudzanie. To kompleksowe działanie, które skutecznie modeluje sylwetkę i poprawia jakość skóry. Przekonać się o tym możecie korzystając z zabiegów za połowę ceny w trakcie tygodnia pełnego zniżek.

Termin udziału punktu w akcji: 26.09 – 1.10.2022 (poniedziałek – sobota)

GDZIE? ul. Gdańska 119, Bydgoszcz

STRONA – www.bodyevolution.pl
FACEBOOK – Body Evolution Bydgoszcz

✅ EMSculpt 1 partia ciała:
karnet 4: 500 zł ? 250 zł
karnet 8: 900 zł ? 450 zł
✅ EMSculpt dna miednicy:
karnet 4: 350 zł ? 175 zł
karnet 8: 650 zł ? 325 zł
✅ 6 etapowe oczyszczanie wodorowe (twarz, szyja, dekolt): 400 zł ? 200 zł
✅ Karboksyterapia oczy karnet 6 zabiegów: 395 zł ? 197,50 zł

✅ Karboksyterapia brzuch/uda tył/uda przód karnet 8 zabiegów: 1490 zł ? 745 zł
✅ Hifu 3D twarz+szyja+dekolt: 3200 zł ? 1600 zł
✅ Hifu 3D brzuch: od 2400 zł ? od 1200 zł
✅ Hifu 3D ramiona/pelikany: od 1200 zł ? od 600 zł

DODATKOWE OPCJE:

Ergolift LPG twarz + szyja: 129 zł ? 99 zł
Voucher o wartości 300 zł w cenie 240 zł (możliwe inne opcje kwotowe)
sala fitness (pojedyncze wejścia i karnety) ? -20% od cen regularnych
Endermologia LPG 40 min. 140 zł ? 100 zł
Termin wykorzystania: 25.11.2022 r.

PARTNER O SOBIE:

Body Evolution stworzyłyśmy z myślą o kobietach, które w kameralnej atmosferze chcą zadbać o swoje ciało, twarz oraz zrelaksować się w naszym sympatycznym towarzystwie 🙂

Opis usług:

EMSculpt ciało
Podczas 30 min BEZBOLESNEGO zabiegu fala magnetyczna stymuluje do 22000 skurczów mięśnia. To tak jakbyś zrobiła 22000 przysiady, czy brzuszki. Zabieg wykonujemy na brzuch, pośladki, ramiona, uda, łydki. Efektem są rozbudowane, ujędrnione mięśnie, zredukowana tkanka tłuszczowa, ujędrnione, podniesione „brazylijskie pośladki”, zredukowane pelikany, odbudowane i wzmocnione mięśnie po porodzie (zredukowane rozstępy mięśni prostych). Zabiegi wykonuje się 2-3 razy w tygodniu w serii 4-8 zabiegów. Po osiągnięciu wymarzonego efektu zalecamy zabieg przypominający raz w miesiącu.

EMSculpt dna miednicy
Bezbolesna stymulacja dna miednicy falą magnetyczną wzmacnia mięśnie, dzięki czemu redukuje problem nietrzymania moczu, przyspiesza regenerację po porodzie, poprawia zdrowie seksualne i reprodukcyjne. Zabieg trwa 20 nim, wykonuje się go 2 razy w tygodniu.

6 etapowe oczyszczanie wodorowe
Zabieg polega na oczyszczeniu twarzy za pomocą cząstek aktywnego wodoru. Neutralizuje on również wolne rodniki, co odmładza skórę. Dogłębne oczyszczenie zapewni hydrabrazja. Następnie odpowiednio dobrana ampułka zostaje wprowadzona w głąb skóry za pomocą sprężonego powietrza (infuzja tlenowa) oraz skóra jest dotleniona. Podczas sonoforezy ampułka wprowadzana jest w jeszcze głębsze warstwy skóry. Kolejno przy cerze dojrzałej wykonujemy liftingującą falę radiową, a do cery z rozszerzonymi porami – zimny młotek. Następnie nakładamy maskę wyciszającą/liftingującą. Po zdjęciu maski OzonoSkin zadziała antybakteryjnie i bakteriobójczo. Skóra po zabiegu jest oczyszczona, nawilżona, wygładzona, rozjaśniona, odmłodzona, lśni naturalnym pięknem.

Karboksyterapia
Zabieg polega na wstrzyknięciu dwutlenku węgla pod skórę, w celu ujędrnienia i zagęszczenia, bądź w tkankę tłuszczową w celu lipolizy, czyli usunięcia tkanki tłuszczowej, cellulitu. Zabieg można również wykonać na rozstępy, dotleniona skóra odbudowuje się a rozstępy są zredukowane i mniej widoczne. Bardzo dobrze rozjaśnia również sińce pod oczami. Zabieg wykonujemy dwa razy w tygodniu w serii 6-10 i więcej, jeżeli jest taka potrzeba.

Hifu 3D
Nowoczesny, bezpieczny, całkowicie bezinwazyjny zabieg poprawiający elastyczność skóry w takich okolicach jak ramiona, brzuch, uda, czy kolana. Precyzyjnie poprawia owal twarzy oraz redukuje zmarszczki. Wykorzystując najbardziej zaawansowaną moc ultradźwiękową, działa aż do powięzi mięśniowej czyli warstwy SMAS skóry. Wynikiem wywołania kontrolowanego zapalenia pod skórą jest natychmiastowe obkurczenie włókien kolagenowych, wraz z ich stymulacją do ukształtowania i odbudowy w naturalny sposób. HIFU 3D jest uznawany za jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Zabieg powtarzamy najwcześniej po trzech miesiącach, jeżeli jest tak potrzeba.

Endermologia LPG
Jest to masaż połączony z podciśnieniem, którego zadaniem jest zmniejszenie i usunięcie cellulitu. Można również liczyć na ogólną poprawę kondycji skóry. Dzięki stymulacji produkcji nowych włókien kolagenowych, skóra jest bardziej napięta i sprężysta. Zabieg poprawia krążenie oraz pomaga pozbyć się toksyn z organizmu. Rozluźnia mięśnie, powodując uczucie lekkości kończyn.

Ergolift LPG
Jest to masaż połączony z podciśnieniem, którego zadaniem jest odmłodzenie i rewitalizacja skóry. Można również liczyć na ogólną poprawę jej kondycji dzięki stymulacji do produkcji nowych włókien.

Sala fitness to urządzenia bieżnia na podciśnienie BodySlim, leżący rower na podciśnienie InfraSlim, masujące drewniane rolki RollSlim oraz presoterapia, czyli drenaż limfatyczny całego ciała. Urządzenia są nowoczesne, nowe oraz wysokiej jakości.