Kocia Ferajna

Kocia Ferajna

Kocia Ferajna

Koci zakątek, czyli Kocia Ferajna – pierwsza w Bydgoszczy kawiarnia z kotami zaprasza na pyszny deser, kawę oraz czekoladę za połowę ceny.

Termin udziału punktu w akcji:  1.10 – 3.10.2021 (piątek – niedziela)

GDZIE? ul. 11 Listopada 16, Bydgoszcz

 FACEBOOK – Kocia Ferajna Bydgoszcz

Koktajl owocowy: 12 zł 🔜 6 zł
Kawa latte waniliowa: 12 zł 🔜 6 zł
Czekolada na gorąco z bitą śmietaną: 12 zł 🔜 6 zł

O kawiarni:

Kocia Ferajna jest wyjątkowym miejscem na mapie Bydgoszczy. To kawiarnia, w której na Waszych stolikach poza pyszną kawą i domowej roboty deserami mogą znaleźć się koty! Prezes, Luna, Puma, Puszek i Tosia – to koci rezydenci, których obecnie możecie spotkać w tym niezwykłym lokalu. Kryjcie Wasze pianki z kaw i bitą śmietanę z lodów przed łakomą Tosią, nie szczędźcie głasków naszym największym pieszczochom – Prezesowi i Puszkowi, podziwiajcie naszą lokalną gwiazdę – Pumę i bawcie się z najbardziej zwinną i aktywną Luną!

Kocia Ferajna jest firmą rodzinną, która stawia na domowe wyroby. Nasze menu cechuje sezonowość – wykorzystujemy aktualnie dostępne, świeże owoce, latem serwujemy domowe lemoniady, a jesienią i zimą pyszne, rozgrzewające kawy i herbaty. Znajdziecie u nas także domowej roboty desery i babeczki. W ofercie posiadamy także słodycze wegańskie!
Zapraszamy!