Laser Delux Bydgoszcz

Laser Delux Bydgoszcz

Laser Delux Bydgoszcz

Największa ogólnopolska sieć salonów kosmetyki laserowej, czyli Laser Delux dołącza do naszej akcji! Spójrzcie z czego będziecie mogli skorzystać w ich salonie w Bydgoszczy.

Termin udziału punktu w akcji: 27.09 – 3.10.2021 (poniedziałek – niedziela)

GDZIE? ul. Królowej Jadwigi 18, Bydgoszcz

STRONA – www.laserdelux.pl/bydgoszcz
FACEBOOK – Laser DeLux

✅ 4 zabiegi depilacji laserowej Light Sheer Duet okolicy pach: 996 zł 🔜 498 zł
✅ 6 zabiegów karboksyterapi dowolnej okolicy: 1494 zł 🔜 747 zł
✅ Trzeci zabieg mezoterapi igłowej -50%: 1197 zł 🔜 997 zł

O salonie:

Jesteśmy częścią sieci salonów Laser Delux i wspólnie dbamy o to, aby każdy klient pojawiający się u nas miał poczucie, że znalazł się w odpowiednim miejscu.
Pracują z nami najlepsi specjaliści – kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, fachowo zadbają o Twoją urodę. Rewelacyjne efekty zabiegów osiągamy dzięki niezawodnym technologiom.

Depilacja laserowa w Laser Delux wykonywana jest przy użyciu najlepszego, medycznego lasera diodowego – Light Sheer Duet, który zapewnia maksymalną skuteczność i bezbolesność. Dokładamy starań aby wszystkie zabiegi w Laser Delux odbywały się w pełnym komforcie, dlatego stosujemy różne formy znieczulenia skóry.

W naszej ofercie znajdziesz także wiele nowoczesnych zabiegów upiększających i odmładzających takich jak:

  • Dermapen 4 i mezoterapia igłowa – dzięki której zniwelujesz przebarwienia, wygładzisz zmarszczki, poprawisz nawilżenie i koloryt skóry. Po takim zabiegu Twoja skóra będzie odpowiednio nawilżona i rozświetlona. Substancje odżywcze dostarczane za pomocą tego zabiegu są także świetną bronią w walce z cellulitem i wypadaniem włosów.
  • Karboksyterapia – czyli terapia dwutlenkiem węgla. Świetnie radzi sobie z cellulitem, tkanką tłuszczową i poprawieniem ujędrnienia skóry. Zabieg jest też polecany dla osób borykających się z wypadaniem włosów!

Zapraszamy na darmowe, profesjonalne dermokonsultacje oraz konsultacje trychologiczne.