LaserFight

LaserFight

LaserFight

LaserFight to miejsce do gry w laserowego paintballa (Laser Tag). W ramach akcji Metropolia za pół ceny będziecie mogli sprawdzić się w tej grze płacąc połowę ceny za niektóre bilety.

Termin udziału punktu w akcji: 30.09 – 3.10.2021 (czwartek – niedziela)

GDZIE? ul. Dworcowa 100/3, Bydgoszcz

STRONA – www.laserfight.pl
FACEBOOK – LaserFight

✅ Gra 30 min/1 os.: 15 zł 🔜 7,50 zł
✅ Gra 1 h/1 os.: 30 zł 🔜 15 zł

DODATKOWA OPCJA:
pakiet urodzinowy nr 2 i 3 tańszy o 50 zł przy rezerwacji w czasie trwania akcji i późniejszym wykorzystaniu Cena w trakcie trwania akcji: 400 zł (zamiast 450 zł) oraz 450 zł (zamiast 500 zł)
Termin wykorzystania: 6 miesięcy

O PARTNERZE:
LaserFight to pierwsze w województwie Kujawsko-Pomorskim miejsce do gry w laserowego paintballa (Laser Tag). Elektroniczny paintball to forma rozrywki, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera. Sieć labiryntów wprowadzają graczy w industrialny klimat pełen przygód i niespodzianek. Nastrój podsyca specjalne oświetlenie, lampy UV, stroboskopy, koguty, fluorescencyjne grafiti. Do tego odpowiednio dobrana muzyka, efekty dźwiękowe i oczywiście masa dymu sprawiają, że odczuwa się dreszcz emocji. Wszystko to razem wzięte jest czymś czego jeszcze nie przeżyliście – dlatego serdecznie ZAPRASZAMY !!!!