Muzeum Komórek

Muzeum Komórek

Muzeum Komórek

Muzeum Komórek zaprasza! Przyjdź i sprawdź czy wśród modeli, które zostaną zaprezentowane odnajdziesz swój pierwszy telefon komórkowy.

Termin udziału punktu w akcji: 1.10 – 3.10.2021 (piątek – niedziela)

GDZIE? ul. Pomorska 15, Bydgoszcz

STRONA – www.muzeumkomorek.pl

✅ bilety normalny: 20 zł 🔜 10 zł
✅ bilety ulgowy: 15 zł 🔜 7,50 zł
✅ brelok drewniany: 5 zł 🔜 2,5 zł
✅ brelok – żeton do wózka: 4 zł 🔜 2 zł
(breloki do wyczerpania zapasów)

Uwaga!

Specjalna podstrona utworzona dla akcji Metropolia za pół ceny, w której zawarte są najważniejsze informacje od Partnera, z której będzie można dokonać rezerwacji:

LINK – www.muzeumkomorek.pl/metropolia-za-pol-ceny

Opis: 
MuzeumKomorek.pl® Muzeum Telefonów Komórkowych w Bydgoszczy to prawdopodobnie #PierwszeTAKIEwPOLSCE miejsce. Na około 100 metrach kwadratowych zgromadzone zostało ponad 1000 modeli telefonów komórkowych, gadżetów z logami operatorów telefonii komórkowej w Polsce i na świecie, reklamy świetlne z logami operatorów, czy wyposażenie salonu jednego z polskich operatorów sprzed lat. Przewodnik opowie Państwu historię począwszy od starożytnych sposobów komunikacji, poprzez telefony przewodowe, aby następnie skupić się na temacie Muzeum czyli na telefonach komórkowych. To doskonała okazja na poszukanie wśród dostępnych eksponatów swojej pierwszej „komórki” jak również na zagranie w legendarnego węża, zrobienie sobie zdjęcia z ponad metrową Nokią czy z maskotką wielkiego pingwina z reklamy jednej z sieci.
ZAPRASZAMY!