Nanibowo

Nanibowo

Nanibowo

Zajęcia dla dzieci za połowę ceny – to oferta Nanibowo na naszą akcję. Poznajcie szczegóły

Termin udziału punktu w akcji: 27.09 – 28.09 i 30.09.2022 (wtorek, środa, czwartek)

GDZIE? ul. Warszawska 21/19, Bydgoszcz

FACEBOOK – Nanibowo

✅ rozumki: 40 zł 🔜 20 zł
✅ sensoryczne zmysły: 45 zł 🔜 22,50 zł
✅ nanibowy brunch: 15 zł 🔜 7,50 zł
✅ bajki bez prądu: 40 zł 🔜 20 zł

DODATKOWA OPCJA:
Karnet miesięczny (4 wejścia) na rozumki i sensoryczne zmysły. Warunkiem jest przedpłata uczestnika,
Cena w trakcie akcji: 100 zł
Termin wykorzystania: do 30.11.2022 r.

Opisy usług:

Bajki bez prądu przewidziane od 2 do 5 roku życia. Zajęcia polegają na pokazaniu bajek w formie teatralnej a następnie wspólnej zabawie poprzez zadanie i prace plastyczne.

Rozumki to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 2 do 6 roku życia. Ćwiczyć będziemy zarówno dużą jak i małą motorykę oraz uczyć się przez zabawę. Zajęcia mają na celu stymulowanie rozwoju i inspirowanie twórczych działań dzieci. Na zajęciach podejmowane będą takie działania jak ćwiczenie spostrzegawczości, umiejętności współpracy, rozwój zainteresowań, zabawy edukacyjne, plastyczne oraz muzycno-ruchowe.

Sensoryczne zmysły zajęcia od 6 miesiąca do 6 roku życia, na których będziemy poznawać świat za pomocą wszystkich zmysłów. Zapewniają one rozwój intelektualny, emocjonalno-społeczny, stymulują percepcję wzrokową i słuchową, rozwijają umiejętności motoryczne, wspomagają rozwój mowy, a także rozwijają zainteresowanie światem oraz kreatywność małego człowieka.

Nanibowy brunch to spotkanie dla mam z dziećmi lub bez. Można przynieść swoje ulubione smakołyki albo spróbowac naszych wypieków i wypić kawe. Będziemy miały okazję porozmawiać jak mama z mamą, podzielić się przepisami lub dobrymi radami. Nasze pociechy będą się bawić tuż obok w kąciku zabaw. Może narodzą się przyjaźnie nawet na całe życie.