Optik Center Ekspres III

Optik Center Ekspres III

Optik Center Ekspres III

Duży wybór okularów dziecięcych i akcesoriów do nich czeka na Was w Optik Center Ekspres III. A to nie wszystko, co będziecie mogli kupić za połowę ceny podczas całego tygodnia pełnego zniżek. Sprawdźcie szczegóły

Termin udziału punktu w akcji: 26.09 – 2.10.2022 (poniedziałek – niedziela) 

GDZIE? ul. Nakielska 213, Bydgoszcz

STRONA – www.optik-center-ekspres.wixsite.com
FACEBOOK – Optik Center Ekspres III Bydgoszcz

✅okulary dziecięce (oprawa + soczewki) 🔜 -50% od regularnych cen zestawów
✅Okulary przeciwsłoneczne (wszystkie modele) 🔜 -50% od cen regularnych
✅Oprawy okularowe (przy zakupie kompletnych okularów) 🔜 -50% na wszystkie modele

DODATKOWE OPCJE: 

✅karta podarunkowa o wartości 150 zł 🔜 100 zł
✅karta podarunkowa o wartości 300 zł 🔜 200 zł
✅karta podarunkowa o wartości 450 zł 🔜 300 zł
Termin wykorzystania: do 31.12.2022

PARTNER O SOBIE

Salon działa na terenie Bydgoszczy. W swojej ofercie posiada okulary przeciwsłoneczne, okulary korekcyjne, soczewki kontaktowe oraz środki pielęgnacyjne. Pracownicy to certyfikowani optycy. Dzięki doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze cieszymy się coraz szerszym gronem zadowolonych klientów.

Jest to miejsce, w którym dokonają Państwo dokładnego badania wzroku i dobiorą odpowiednie okulary dla siebie i swoich bliskich. Znajda Państwo u nas okulary na każdą kieszeń. Przyjaźnie nastawieni pracownicy pomogą Państwu w doborze odpowiednich szkieł i oprawek. Zależy nam aby każdy klient był zadowolony i mógł szczerze polecić nasze usługi.

Stawiamy na jakość. Współpracujemy z najlepszymi producentami z branży optycznej w tym z firmą Essilor, producentem nowoczesnych soczewek progresywnych Varilux. Rozszerzyliśmy naszą ofertę o okulary dla dzieci. W ofercie bardzo duży wybór kolorowych oprawek dla dzieci w przestępnych cenach. Dzięki profesjonalnemu podejściu do dzieci szybko i sprawnie dobieramy oprawki i wykonujemy pomiary.