Światłoczułe

Światłoczułe

Światłoczułe

Światłoczułe dołącza do naszej akcji! Fotografia to sposób na uchwycenie gestu, spojrzenia, momentu, skrawka życia. Chcesz zatrzymać ważne chwile? Sprawdź co znajdziesz w ofercie Patrycji Twaróg.

Termin udziału punktu w akcji: 27.09 – 3.10.2021 (poniedziałek – niedziela)

GDZIE? ul. Białogardzka 4/5, Bydgoszcz

STRONA – www.swiatloczule.com.pl

FACEBOOK – Światłoczułe Patrycja Twaróg Fotografia

✅Sesja rodzinna (10 zdjęć): 300 zł 🔜 150 zł
✅Sesja biznesowa (5 zdjęć): 300 zł 🔜 150 zł
✅Sesja plenerowa (10 zdjęć): 300 zł 🔜 150 zł
✅Sesja studyjna (10 zdjęć): 300 zł 🔜 150 zł

Dodatkowa opcja:

Mini sesja świąteczna (5 zdjęć) z okazji Bożego Narodzenia
Cena w trakcie akcji: 100 zł
Termin wykorzystania: do 20.12.2021r.

O Partnerze:

Światłoczułe

Skąd wzięła się nazwa Światłoczułe?

Fotografia to połączenie słów z greki, które oznaczają rysowanie światłem. Światło w fotografii odgrywa najważniejszą rolę, światło tworzy fotografię, światło buduje klimat, światło podkreśla walory.

No dobrze, ale co z tą czułością? Otóż sercem aparatu fotograficznego jest matryca światłoczuła. Tak samo ja mogąc uwiecznić ważne dla Was wydarzenia robię to całym sercem, z największą czułością.

Kadruję okiem, patrzę sercem, zapisuję światłem.

Czym się zajmuję?

Fotografia dla mnie to sposób zatrzymania chwil, które szybko mijają. To sposób na uchwycenie gestu, spojrzenia, momentu, skrawka Waszego życia.

Każde wydarzenie jak ciąża i narodziny maleństwa, urodziny oraz komunia święta, a nawet prezent dla dziadków z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia są na tyle ważne, że uwiecznienie tej chwili jest wspaniałym pomysłem i moja w tym rola by uchwycony kadr był idealny.

Kim jestem?

Jak zaczęła się moja przygoda z fotografią?

Otóż chciałam uwiecznić każdą ważną chwilę z życia moich dzieci i z każdym zdjęciem zagłębiałam się w tajniki fotografii coraz bardziej.

Obecnie mogę z całą stanowczością powiedzieć, że najbardziej lubię fotografować dzieci, ich emocje oraz wrodzoną ciekawość świata.