Sylwetka Studio

Sylwetka Studio

Sylwetka Studio

Zadbaj o piękną sylwetkę i strać zbędne kilogramy z Sylwetka Studio! Zobaczcie, z jakich zabiegów skorzystacie u nich za połowę ceny.

Termin udziału punktu w akcji: 26.09 – 2.10.2022 (poniedziałek – niedziela)

GDZIE? ul. Fordońska 21, Bydgoszcz

STRONA – www.sylwetkastudio.pl
FACEBOOK – Sylwetka Studio.

✅ ThermoSlim 15 zabiegów/5 wizyt: 1500 zł 🔜 750 zł
✅ HIFU brzuch/uda/pelikany/boczki: 1500 zł 🔜 750 zł
✅ HIFU twarz / 1 obszar – linia żuchwy i podbródek: 1000 zł 🔜 500 zł
✅ VelaShape 6 zabiegów/1 obszar: 1200 zł 🔜 600 zł

DODATKOWA OPCJE:
Voucher na dowolny zabieg
✅ voucher na 400 zł w cenie 300 zł
✅ voucher na 700 zł w cenie 500 zł
✅ voucher na 1300 zł w cenie 1000 zł
Termin wykorzystania: 31.12.2022

OPISY USŁUG

1. ThermoSlim to pakiet 15 autorsko połączonych zabiegów ( po 3 zabiegi podczas 1 wizyty) wynikających z doświadczenia i najlepszych efektów naszych Klientek. Są to zabiegi dedykowane na oporny tłuszcz i cellulit. Seria to 5 wizyt około 1- 1,5 godzinnych w naszym Studio podczas których pracujemy na wskazanym obszarze wybranymi technologiami, zabiegami. Na pierwszej wizycie przeprowadzamy konsultacje, które zabiegi będą najlepsze i najbardziej efektywne a następnie przechodzimy do wykonywania zabiegów. Do wykorzystania proponujemy zabiegi takie jak liposukcja kawitacyjna „Ripple” – marszczona połaczoną z radiofrekwencja 8 polarna, która redukuje komórki tłuszczowe 70% wiecej niż normalna kawitacja, dodatkowo radiofrekwencja monopolarna- maksymalne ujędrnienie, Vacuum – endomasaż z falą radiowa bipolarną, oraz Lipolaser. Zestaw zabiegów dobieramy podczas pierwszej konsultacji przed zabiegiem

15 zabiegów – technologii wykonywanych podczas 5 wizyt.

promocja obejmuje 1 wybrany obszar

 • brzuch,
 • uda przód,
 • uda tył,
 • pośladki,
 • ramiona,
 • boczki,
 • łydki

2. HIFU -Liposonix wykorzystuje najnowsze rozwiązania w technologii ultradźwięków. Tylko jeden zabieg zapewnia redukcję tkanki tłuszczowe o jeden rozmiar, w jedną godzinę. Fale ultradźwiękowe o dużym natężeniu (HIFU) trwale usuwają tkankę tłuszczową jednocześnie nie uszkadzając skóry a ujędrniając ją. Technologia wykorzystywana przez urządzenie oparta jest na ponad 10 letnich badaniach klinicznych przez uznanych specjalistów w dziedzinie nowych technologii medycznych i ekspertów z zakresu ultradzwięków i ich zastosowania w medycynie. Liposonix posiada certyfikat FDA i jest dopuszczony na rynek europejski, amerykański, kanadyjski i japoński.

Pierwszy efekt widać po 2 tygodniach, a po 3 miesiącach – ostateczny.

W ciągu tego czasu zalecamy lekkostrawną dietę oraz zabiegi drenujące skórę, które pomogą organizmowi w wydalaniu zniszczonych komórek tłuszczowych.

Dodatkowo zabieg jest bezbolesny – odczuwalne jest ciepło, mrowienie, a u niektórych osób delikatne „igiełki”. Zabieg wspomagany racjonalnym odżywianiem oraz umiarkowanym wysiłkiem fizycznym daje rewelacyjne efekty.
W trakcie zabiegu dochodzi do błyskawicznego podgrzania komórek tłuszczowych do 56 stopni co powoduje ich trwałe uszkodzenie, rozpad, a następnie usunięcie z danej partii ciała przez układ limfatyczny. Dodatkowym efektem jest mocne ujędrnienie skóry, które spowodowane jest skracaniem się włókien kolagenowych poddawanych działaniu wysokiej temperatury.

Promocja obejmuje 1 wybrany obszar:

 • uda przód ( wewnętrzna partia ud),
 • bryczesy,
 • brzuch,
 • boczki
 • pelikany

3.HIFU jest to bezinwazyjna alternatywa dla liftingu chirurgicznego. Jest to bezpieczny zabieg, nie naruszający naskórka, działający bardzo skuteczne zarówno na skórę- poprawa jej napięcia, tkankę podskórną-poprawa gęstości oraz na tkankę tłuszczową.

Sama technologia HIFU stosowana jest medycynie już od 20 lat do usuwania guzów, m.in. raka prostaty. Od 4 lat wykorzystywana jest w medycynie estetycznej i jej popularność wzrasta.

Energia fali ultradźwiękowej wprawiając komórki w drgania, doprowadza do ich rozgrzania w temp. 60-70 st.C co prowadzi do koagulacji tkanek i stymulacji włókien kolagenowych.

Ultradźwięki oddziałują jedynie w warstwie mięśniowej SMAS. Inne warstwy skóry nie zostają obciążone. W ten sposób organizm jest pobudzony do podjęcia naturalnej obrony i produkcji nowego kolagenu, a w efekcie do poprawienia napięcia skóry.

Wskazania do zabiegu:-

promocja obejmuje : linię żuchwy+podbródek

 • wiotka skóra twarzy, szyi i dekoltu,
 • głębokie zmarszczki czołowe i „kurze łapki”,
 • tendencja do tworzenia się podwójnego podbródka,
 • spadek elastyczności skóry spowodowany procesem starzenia lub gwałtownym odchudzaniem,
 • zwiotczała skóra na policzkach tzw. „chomiki”,
 • utrata dawnego owalu twarzy.

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, bezpośrednio po wizycie wracamy do pełnej aktywności.

Pierwsze efekty (ok. 20%) są widoczne bezpośrednio po zabiegu. Pełny efekt uzyskujemy po przebudowaniu tkanek w okresie od 1 do 3 miesięcy.

Właściwy i pełny efekt liftingu, napięcia skóry i odmłodzenia rysów, następuje po 2-3 miesiącach od zabiegu i wynika z procesu regeneracji i naprawy tkanek, która polega na tworzeniu przez fibroblasty nowych włókien kolagenowych.

HIFU to obecnie najsilniejsza bezinwazyjna metoda zwiększająca napięcie skóry (lifting)

Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne.

4. VelaShape jest nowym urządzeniem do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Działa ono w oparciu o uznaną technologię elõs ( elõs jest skrótem od Electro-Optical Synergy, co oznacza wykorzystanie współdziałania światła i prądu wysokiej częstotliwości.
Ekspertyza Innowacyjności (PDF) ), wykorzystując trzy źródła energii – podczerwień, ssanie oraz prąd o wysokiej częstotliwości (fale radiowe RF). Energie są emitowane równocześnie. Zabieg Vela:

Przyspiesza krążenie w tkance tłuszczowej
Zwiększa ilość tlenu dostarczanego do komórek tłuszczowych
Stymuluje dyfuzję molekularną i lokalny transport substancji wewnątrz tkanki,
Pobudza metabolizm- „spalanie tłuszczu” (wykładniczy wzrost szybkości reakcji chemicznych przy wzroście temperatury).
Jednoczesne oddziaływanie światłem podczerwonym i prądem bipolarnym RF (IR+RF=ELOS) skutecznie podnosi temperaturę skóry (do 42 C) aż do głębokości 15 mm
Urządzenie wykorzystuje dwie unikalne technologie: ELOS™ i VELA ™
ELOS ™ (podczerwień IR + dipolarny prąd RF) – podgrzewanie tkanek
VELA ™ (podciśnienie i masaż ) – działanie mechaniczne na tkanki
redukuje obwód ciała oraz poprawia napięcie i strukturę skóry
likwiduje cellulit oraz ujędrnia skórę brzucha
aktywuje procesy lipolizy w tkance tłuszczowej, pobudza procesy metaboliczne obkurcza włókna kolagenowe i stymuluje fibroblasty ( ujędrnia )

Promocja obejmuje 1 wybrany obszar:

 • uda przód,
 • uda tył,
 • pośladki
 • bryczesy,
 • brzuch,
 • boczki
 • pelikany

Voucher– jest na dowolne usługi – jako środek płatniczy – zakup vouchera za 300 zł- my dokładamy 100 zł jako zwiekszenie vouchera, do zakupu za 500 zł dokładamy 200 zł, do 1000 zł dokladamy 300 zł. Voucher ważny 3 miesiące od zakupu – tj. 31.12.2022