Wellness & Beauty Clinical

Wellness & Beauty Clinical

Wellness & Beauty Clinical

Wellness & Beauty Clinical dołącza do akcji! Zobaczcie, z jakich zniżek możecie skorzystać w tym punkcie.

Termin udziału punktu w akcji: 27.09 – 3.10.2021 (poniedziałek – niedziela)

GDZIE? ul. Stawowa 7, Bydgoszcz

FACEBOOK – Wellness & Beauty Clinical

✅ zabieg oczyszczania wodorowego twarzy: 90 zł 🔜 45 zł
✅ endermologia na ciało: 189 zł 🔜 94,50 zł
✅ pakiet DAY SPA RELAX: 180 zł 🔜 90 zł
✅ masaż dla dwóch osób: 170 zł 🔜 85 zł

OPCJA DODATKOWA:

Voucher upoważniający do zniżki -50 zł przy zakupie usług za minimum 100 zł

Cena w trakcie akcji: 30 zł
Termin wykorzystania: 30.11.2021r.

Krótki opis:

1) Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy – innowacyjny sposób na pozbycie się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń pozostając przy tym nieinwazyjnym. Odpowiedni dla osób w każdym wieku, dla niemalże każdego typu skóry.
2) Zabieg endermologii na całe ciało – zabieg mający na celu ujędrnienie ciała, jego wyszczuplenie oraz likwidację cellulitu (kombinezon zapewnia gabinet).
3) Pakiet DAY SPA RELAX – to 2,5-godzinna przygoda w dzinnym SPA pozwalająca zadbać o siebie od podstaw. Począwszy od peelingu ciała, poprzez masaż do pielęgnacyjnego zabiegu na twarz, zwieńczona maskami pielęgnacyjnymi twarzy i dłoni. W międzyczasie oferowane ciepłe napoje lub lampka wina. Idealny sposób na relaks dla ciała i ducha.
4) Masaż dla 2 osób – do wyboru mamy opcje: masaż relaksacyjny, klasyczny, bańka chińska lub gorące kamienie. Nietuzinkowa opcja tej oferty do dwie osoby masowane jednocześnie w tym samym pomieszczeniu. Rewelacyjna opcja na randkę lub wypad z przyjaciółmi.

O Partnerze:


Nasz gabinet mieści się w Bydgoszczy na ul. Stawowej 7. Oferujemy Państwu szeroką gamę zabiegów na twarz i ciało. Oprócz relaksacyjnych pakietów SPA i masaży zapewniamy profesjonalną obsługę kosmetologiczną, która doskonale zajmie się Państwa problemami skórnymi.