DermoMedica

DermoMedica

DermoMedica


W ofercie Kliniki Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej DermoMedica znajdziecie szeroki wachlarz profesjonalnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie zabiegów z zakresu kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej. Zobaczcie, z których z nich będziecie mogli skorzystać za połowę ceny w ramach naszej akcji.

Termin udziału punktu w akcji: 26.09 – 30.09.2022 (poniedziałek – piątek) 

GDZIE? ul. Królowej Jadwigi 16, Bydgoszcz

STRONA – www.dermo-medica.pl
FACEBOOK – Dermo-Medica

✅Oczyszczanie wodorowe podstawowe: 220 zł 🔜 110 zł
✅Laser frakcyjny CO2: 1000 zł 🔜 500 zł
✅Embody 1 okolica: 400 zł 🔜 200  zł

PARTNER O SOBIE:

Serdecznie zapraszamy do Kliniki Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej DermoMedica, która mieści się w nowoczesnym Centrum Medycznym, przy ul. Królowej Jadwigi 16 w Bydgoszczy.

W naszej Klinice oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej oraz ortopedii i otolaryngologii.

Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu miłą atmosferę, fachową wiedzę oraz pełne zaangażowania i pasji świadczenie naszych usług. Na stronie internetowej Kliniki znajdą Państwo aktualną ofertę oraz promocje.
Klinika spełnia najwyższe standardy w pielęgnacji skóry, zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i wysokiej jakości kosmetyków. Nasz personel składa się wyłącznie ze specjalistów, absolwentów studiów wyższych: magistrów kosmetologii oraz lekarzy specjalistów: specjalisty medycyny estetycznej, dermatologa, otolaryngologa.